Γκόμελ

Αγώνες - Γκόμελ
Σύνθεση
Ν: Όνομα
- Artem Sakovich Τερματοφύλακας
- Dmytro Nevmyvaka Αμυντικός
- Aleksandr Danilov Αμυντικός
- Sergey Kondratev Αμυντικός
- Mykhailo Pysko Αμυντικός
- Egor Troyakov Αμυντικός
17. Denis Yakhno Μέσος
- Lukas Tesak Μέσος
- Ruslan Yudenkov Μέσος
- Anton Matveenko Μέσος
- Igor Rozhkov Μέσος
Ν: Όνομα
- Pavel Sitko Μέσος
- Evgeni Savostyanov Μέσος
- Evgeni Milevski Μέσος
- Ivan Zhestkin Μέσος
- Ismaila Soro Μέσος
- Anton Shramchenko Επιθετικός
- Aleksandr Yanchenko Επιθετικός
- Aleksey Teslyuk Επιθετικός
- Konate Mohamed Επιθετικός
- Ivens Adomako Επιθετικός
Ειδήσεις
10/07/2013 » ΕΠΙΣΗΜΑ: Ο Sergey Kontsevoj από την Γκόμελ στην Ντιναμό Μινσκ
27/01/2013 » Ο Oleksiy Tupchy πέρασε από την Γκόμελ στην Ντιέπρ Μόγκιλεφ με ελεύθερη μεταγραφή
16/01/2013 » Ο Sergey Matvejchik πέρασε από την Γκόμελ στην Σαχτάρ Σόλιγκορσκ με ελεύθερη μεταγραφή
16/01/2013 » Ο Sergey Kontsevoj πέρασε από την Τομπίλ στην Γκόμελ με ελεύθερη μεταγραφή
10/01/2013 » Ο Terentiy Lutsevich πέρασε από την Ντιναμό Μινσκ στην Γκόμελ με τη μορφή δανεισμού.
10/01/2013 » Ο Igor Logvinov πέρασε από την Μινσκ στην Γκόμελ με ελεύθερη μεταγραφή
08/01/2013 » Ο Muharem Bajrami έφυγε από την Ρένοβα και πήγε στην Γκόμελ
08/01/2013 » Ο Anton Matveenko πέρασε από την Ντιέπρ Μόγκιλεφ στην Γκόμελ με ελεύθερη μεταγραφή
04/01/2013 » Ο Nikolai Kashevski πέρασε από την Γκόμελ στην Σαχτάρ Σόλιγκορσκ με ελεύθερη μεταγραφή
01/01/2013 » Ο Sergey Koseka πέρασε από την Γκόμελ στην Μινσκ με ελεύθερη μεταγραφή
 

Πρέμιερ Λιγκ: 2018
-

NoΟμάδα
ΑΓ
ΔΙΑΦ.
Β
1. ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ
12
+15
31
2. Ντιναμό Μινσκ Ντιναμό Μινσκ
12
+10
25
3. Σαχτάρ Σόλιγκορσκ Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12
+10
24
4. Βιτέμπσκ Βιτέμπσκ
12
+8
24
5. FK Slutsk FK Slutsk
12
+7
21
6. Νέμαν Νέμαν
12
+3
21
7. Ζόντινο Ζόντινο
12
+2
18
8. Δυναμό Μπρεστ Δυναμό Μπρεστ
12
0
16
9. Isloch Isloch
12
-2
15
10. Smolevichy Smolevichy
12
-1
13
11. Μινσκ Μινσκ
12
-2
10
12. Ντιέπρ Μόγκιλεφ Ντιέπρ Μόγκιλεφ
13
-10
10
13. FC Torpedo Minsk FC Torpedo Minsk
13
-11
10
14. FC Luch Minsk FC Luch Minsk
12
-11
9
15. FK Gorodeya FK Gorodeya
12
-8
7
16. Γκόμελ Γκόμελ
12
-10
7