Γκόμελ

Αγώνες - Γκόμελ
Σύνθεση
Ν: Όνομα
- Artem Sakovich Τερματοφύλακας
- Dmytro Nevmyvaka Αμυντικός
- Aleksandr Danilov Αμυντικός
- Sergey Kondratev Αμυντικός
- Gideon Baah Αμυντικός
- Badri Akubardia Αμυντικός
- Mykhailo Pysko Αμυντικός
- Egor Troyakov Αμυντικός
17. Denis Yakhno Μέσος
- Lukas Tesak Μέσος
- Ruslan Yudenkov Μέσος
- Anton Matveenko Μέσος
- Igor Rozhkov Μέσος
Ν: Όνομα
- Pavel Sitko Μέσος
- Evgeni Savostyanov Μέσος
- Sergii Shapoval Μέσος
- Evgeni Milevski Μέσος
- Aleksandr Batishtev Μέσος
- Andrey Shtygel Μέσος
- Ivan Zhestkin Μέσος
- Ismaila Soro Μέσος
- Roman Volkov Επιθετικός
- Anton Shramchenko Επιθετικός
- Aleksandr Yanchenko Επιθετικός
- Aleksey Teslyuk Επιθετικός
- Ivens Adomako Επιθετικός
Ειδήσεις
10/07/2013 » ΕΠΙΣΗΜΑ: Ο Sergey Kontsevoj από την Γκόμελ στην Ντιναμό Μινσκ
27/01/2013 » Ο Oleksiy Tupchy πέρασε από την Γκόμελ στην Ντιέπρ Μόγκιλεφ με ελεύθερη μεταγραφή
16/01/2013 » Ο Sergey Matvejchik πέρασε από την Γκόμελ στην Σαχτάρ Σόλιγκορσκ με ελεύθερη μεταγραφή
16/01/2013 » Ο Sergey Kontsevoj πέρασε από την Τομπίλ στην Γκόμελ με ελεύθερη μεταγραφή
10/01/2013 » Ο Terentiy Lutsevich πέρασε από την Ντιναμό Μινσκ στην Γκόμελ με τη μορφή δανεισμού.
10/01/2013 » Ο Igor Logvinov πέρασε από την Μινσκ στην Γκόμελ με ελεύθερη μεταγραφή
08/01/2013 » Ο Muharem Bajrami έφυγε από την Ρένοβα και πήγε στην Γκόμελ
08/01/2013 » Ο Anton Matveenko πέρασε από την Ντιέπρ Μόγκιλεφ στην Γκόμελ με ελεύθερη μεταγραφή
04/01/2013 » Ο Nikolai Kashevski πέρασε από την Γκόμελ στην Σαχτάρ Σόλιγκορσκ με ελεύθερη μεταγραφή
01/01/2013 » Ο Sergey Koseka πέρασε από την Γκόμελ στην Μινσκ με ελεύθερη μεταγραφή
 

Πρέμιερ Λιγκ: 2018
-

NoΟμάδα
ΑΓ
ΔΙΑΦ.
Β
1. ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ
23
+26
57
2. Σαχτάρ Σόλιγκορσκ Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
23
+21
48
3. Ντιναμό Μινσκ Ντιναμό Μινσκ
23
+15
48
4. Βιτέμπσκ Βιτέμπσκ
23
+22
47
5. Δυναμό Μπρεστ Δυναμό Μπρεστ
23
+18
41
6. Ζόντινο Ζόντινο
23
+9
40
7. Νέμαν Νέμαν
24
+3
38
8. FK Slutsk FK Slutsk
24
+2
36
9. Γκόμελ Γκόμελ
24
-14
26
10. Isloch Isloch
24
-14
24
11. Μινσκ Μινσκ
24
-3
23
12. FK Gorodeya FK Gorodeya
24
-11
22
13. Smolevichy Smolevichy
24
-12
21
14. FC Torpedo Minsk FC Torpedo Minsk
24
-18
18
15. FC Luch Minsk FC Luch Minsk
24
-18
17
16. Ντιέπρ Μόγκιλεφ Ντιέπρ Μόγκιλεφ
24
-26
13