Γερμανία - Μπουντεσλίγκα

 

Επόμενοι

Λίγκα Ημερ/νία Ώρα Ομάδες
DE
31/03 21:30 Χέρτα Βερολίνου - Χοφενχάιμ
DE
01/04 16:30 Σάλκε - Μπορούσια Ντόρτμουντ
DE
01/04 16:30 RasenBallsport Leipzig - SV Darmstadt 98
DE
01/04 16:30 Αμβούργο - Κολωνία
DE
01/04 16:30 Φράιμπουργκ - Βέρντερ Βρέμης
DE
01/04 16:30 Μπάγερν Μονάχου - Άουγκσμπουργκ
DE
01/04 19:30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Μπορούσια Μενχενγκλάντμπαχ
DE
02/04 16:30 Ινγκολστάντ - Μάιντς
DE
02/04 18:30 Μπάγερ Λεβερκούζεν - Βόλφσμπουργκ
DE
04/04 21:00 Βέρντερ Βρέμης - Σάλκε

Βαθμολογία


Ν: Ομάδες ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ - ΓΚ ΔΙΑΦ. Β
1 Μπάγερν Μονάχου 25 19 5 1 61 : 13 +48 62
 
2 RasenBallsport Leipzig 25 15 4 6 43 : 28 +15 49
 
3 Μπορούσια Ντόρτμουντ 25 13 7 5 54 : 27 +27 46
 
4 Χοφενχάιμ 25 11 12 2 46 : 25 +21 45
 
5 Χέρτα Βερολίνου 25 12 4 9 34 : 30 +4 40
 
6 Κολωνία 25 9 10 6 37 : 29 +8 37
 
7 Άιντραχτ Φρανκφούρτης 25 10 6 9 26 : 27 -1 36
 
8 Φράιμπουργκ 25 10 5 10 32 : 42 -10 35
 
9 Σάλκε 25 9 6 10 32 : 27 +5 33
 
10 Μπορούσια Μενχενγκλάντμπαχ 25 9 5 11 30 : 34 -4 32
 
11 Μπάγερ Λεβερκούζεν 25 9 4 12 37 : 40 -3 31
 
12 Μάιντς 25 8 5 12 33 : 41 -8 29
 
13 Βέρντερ Βρέμης 25 8 5 12 34 : 44 -10 29
 
14 Άουγκσμπουργκ 25 7 8 10 24 : 34 -10 29
 
15 Βόλφσμπουργκ 25 8 5 12 23 : 34 -11 29
 
16 Αμβούργο 25 7 6 12 24 : 46 -22 27
 
17 Ινγκολστάντ 25 5 4 16 23 : 42 -19 19
 
18 SV Darmstadt 98 25 4 3 18 17 : 47 -30 15
 

 
  Τσάμπιονς Λιγκ - Φάση Ομίλων (1,2,3)
 
  Τσάμπιονς Λιγκ3- ος προκριματικός γύρος μη πρωταθλητών (4)
 
  Γιουρόπα Λιγκ – Πλεϊ-οφ (5)
 
  Γιουρόπα Λιγκ – 3ος προκριματικός γύρος (6)
 
  Πλεϊ-άουτ (16)
 
  Υποβιβασμός (17,18)


Αποτελέσματα

Ημερ/νία Ώρα Αγώνας Σκορ
19/03 18:30 Μπορούσια Μενχενγκλάντμπαχ - Μπάγερν Μονάχου 0 : 1
19/03 16:30 Μάιντς - Σάλκε 0 : 1
18/03 19:30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Αμβούργο 0 : 0
18/03 16:30 Άουγκσμπουργκ - Φράιμπουργκ 1 : 1
18/03 16:30 Χοφενχάιμ - Μπάγερ Λεβερκούζεν 1 : 0
18/03 16:30 Βέρντερ Βρέμης - RasenBallsport Leipzig 3 : 0
18/03 16:30 Βόλφσμπουργκ - SV Darmstadt 98 1 : 0
18/03 16:30 Κολωνία - Χέρτα Βερολίνου 4 : 2
17/03 21:30 Μπορούσια Ντόρτμουντ - Ινγκολστάντ 1 : 0
12/03 18:30 Αμβούργο - Μπορούσια Μενχενγκλάντμπαχ 2 : 1